close
marka1
Misja Alfavox
Budujemy środowisko dla świadomego rozwoju firm w świecie, który nas otacza.  Wierzymy, że świat się rozwija, kiedy jeden człowiek pomaga drugiemu człowiekowi. Łączymy geniusz ludzkiego umysłu i potencjał najlepszych technologii, tak aby każdego dnia wspólnie z naszymi klientami tworzyć przełomowe rozwiązania.
NASZE WARTOŚCI

DOSKONAŁA IDENTYFIKACJA POTRZEB BIZNESOWYCH

Doskonale identyfikujemy potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm.

KOMPATYBILNOŚĆ I INTUICYJNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Nasze rozwiązania oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta.

WZOROWE WSPARCIE TECHNICZNE

Mając na uwadze wzrost biznesu naszych klientów, gwarantujemy im doskonałe wsparcie techniczne.

bg firma bg2

Zobacz

CO NAS WYRÓŻNIA?
Alfavox to zespół ludzi, z których każdy jest profesjonalistą i zawodowcem w swojej dziedzinie, dysponuje rzetelną i rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Lojalność wobec klientów ma dla nas kluczowe znaczenie.  Każdego z naszych partnerów biznesowych traktujemy wyjątkowo, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.  Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, którzy dzieląc się wiedzą i uzupełniając kompetencjami realizują najbardziej niestandardowe projekty.
Nagrody & wyróżnienia